Půjčky bez registru

17.10.2014 13:13

Půjčky bez registru jsou leckdy jediným východiskem a řešením pro klienty, kteří u většiny finančních společností slyšely verdikt zamítnutí z důvodů jejich restů z minulosti ve spojitosti s plněním jejich závazků. S půjčkou bez registru, jinými slovy bez nahlížení poskytovatele do úvěrového registru, se získání vytoužených finančních prostředků přiblíží i jim, tedy problémovým dlužníkům.
 

Půjčka bez registru se za poslední léta, kdy se lidé dosti zadlužují, stala nejvyhledávanější. Je tedy zcela logické, že nebankovních společností, které toto poskytují, stále více přibývá, ale zároveň logicky přibývá i těch, kteří zákazníka chtějí podvést a zneužít, proto je vždy rozumné konkrétní nabídku dobře promyslet a zvážit, popřípadě prodiskutovat s nějakým Vaším právníkem, který smlouvám jistě rozumí a dobře Vám poradí.

Registr dlužníků mimo jiné nazývaný také úvěrový registr, je souhrnná databáze, kde je možné najít ty dlužníky, kteří jsou buď ve zpoždění se
splátkou nějakého závazku, nebo ty, kteří neplatí své splátky a pohledávky vůbec. Tohoto registru využívají všechny banky, ba dokonce i některé nebankovní instituce, aby snížily případné riziku dalšího Vašeho nesplácení. Každého zájemce si musí pořádně prověřit, než mu ji schválí, což je ve výsledku pro Vás nepříjemná situace a frustrace.

Pokud se chcete takovým zážitkům raději vyhnout, pak tedy neváhejte ji využít, protože nejenom, že se nenahlíží do výše zmíněného registru, ale nebude se po Vás vyžadovat ani žádný ručitel, ba ani ručení nemovitostí.