Vložit inzerát můžete zde: https://www.pujcka-hypo.cz/vlozit-inzerat/

Inzerce půjček, nabídka a inzeráty půjček. Vytvořte si svou poptávku půjčky.

1. Služby serveru

1.a. Server pujcky-hypo.cz (dále jen "server") je určen ke zprostředkování nabídek a poptávek půjček.
Využívání služeb serveru je povoleno pouze osobám starším 18 let.

1.b. Nabídky půjčení peněz mohou na server ukládat pouze subjekty vedené v obchodním nebo živnostenském rejstříku nebo osoby oprávněné k těmto úkonům na základě smlouvy se subjektem, který půjčky poskytuje.

Ukládání nabídek je podmíněno registrací a přihlášením příslušného poskytovatele. Zdarma může každý poskytovatel zadat jakýkoliv počet  nabídek  a to vše na neomezený počet dní, avšak každá další nabídka nesmí být zadána dříve než po uplynutí jednoho měsíce. Pro přednostní zveřejnění nabídky jsou určeny další možnosti, viz na stránce o Topování inzerce. Více současně aktivních nabídek jednoho poskytovatele se musí zásadně odlišovat ve svých parametrech (duplicitní nabídky budou provozovatelem serveru odstraněny). Vyhledávání v nabídkách poskytovatelů není podmíněno registrací a přihlášením.

1.c. Poptávky půjčení peněz mohou na server ukládat zájemci o půjčení peněz. Ukládání poptávek není podmíněno registrací a přihlášením příslušného zájemce. Vyhledávání v poptávkách zájemců není podmíněno registrací a přihlášením.

1.d. Registrací je myšleno vyplnění přihlašovacích, základních a kontaktních údajů příslušného uživatele. Tyto údaje jsou uloženy do profilu uživatele. Kontaktní údaje uložené v profilu uživatele jsou určeny ke zveřejnění u nabídky nebo poptávky půjčení peněz příslušného uživatele.

1.e. V nabídkách a v poptávkách je povoleno do jednotlivých polí vyplňovat pouze údaje, které do těchto polí patří, tj. odpovídají názvu příslušného pole. Profily nabídky a poptávky, které nesplňují toto pravidlo nebudou zveřejněny.

1.f. Každý uživatel (soukromník, nebankovní subjekt, banka nebo zprostředkovatel) se může na serveru registrovat pouze pod jedním přihlášením. Při porušení tohoto pravidla je provozovatel oprávněn zablokovat všechna přihlášení příslušného uživatele.

2. Ochrana údajů, odpovědnost

2.a. Registrací vyjadřuje uživatel serveru souhlas s těmito podmínkami a se zasíláním informačních a jiných e-mailů týkajících se činnosti serveru na adresu uvedenou při registraci.

2.b. Provozovatel serveru nenese odpovědnost za obsah a správnost údajů uložených na server jednotlivými uživateli ani za jejich případné zneužití. Za tyto údaje je zodpovědný uživatel, který je na server uložil. Uživatel se zavazuje ukládat na server pouze údaje odpovídající skutečnosti. Provozovatel serveru se zavazuje neposkytnout tyto údaje žádnému dalšímu subjektu. Provozovatel serveru neručí za služby nabízené jednotlivými subjekty na serveru.

2.c. Nabídky půjčení peněz musejí splňovat požadavky k zákonu č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru a jeho novelám. Znamená to, že:
a) buď: nabídky musejí obsahovat reprezentativní příklad se všem údaji uvedenými v Příloze
b) nebo: nabídky nesmějí obsahovat žádné údaje o nákladech na úvěr (např. RPSN, poplatek apod.)

2.d. Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Společnosti jako dodavatelé třetí strany, používájí soubory cookie k zobrazování reklam na vašich stránkách. Díky cookie můžou společnosti a její partneři zobrazovat reklamy uživatelům na základě jejich návštěv na vašich stránkách a dalších stránkách internetu.