Zaměstnanecká půjčka od Profi Credit

05.01.2015 09:48

Pro koho je zaměstnanecká půjčka určena? Zaměstnanecký úvěr je určen zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání, tzn. po zkušební době, dále důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod a také osobám pobírajícím rodičovský příspěvek.

Co si pod zaměstnaneckou půjčkou představit? Výše tohoto úvěru je 10.000,- Kč – 166.000,- Kč bez poplatku. Délku doby splácení si můžete zvolit od 12 do 48 měsíců. Splácet budete pravidelnými měsíčními splátkami v konstantní výši. Zapůjčené peníze vám budou vyplaceny na váš osobní bankovní účet.

Co musíte splnit pro získání tohoto úvěru? Hlavní podmínkou pro schválení zaměstnaneckého úvěru pravidelný měsíční příjem. Dále je nutné aby žadateli bylo min. 18 let / nad 70 let je vyžadován ručitel. Musíte mít trvalý pobyt na území ČR.

Jaké výhody vám zaměstnanecká půjčka přináší? Nemusíte dokládat na co a za co jste peníze utratili. Účel použití poskytnutých finančních prostředků je zcela na vás. Pokud jste klien, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, máte nárok na automatický revolving, tedy na poskytnutí dalších finančních prostředků v průběhu splácení. A v neposlední řadě máte možnost zvýhodněného úvěru při splácení zaměstnaneckého úvěru bez upomínky.

 

<