Zbavte se dluhů

08.07.2014 07:40

Společnost Ráj finanční pomoci

Pomáháme především klientům, kterým není schopna pomoci banka. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti nebankovních hypoték a společnosti, se kterými spolupracujeme, jsou prověřeny a mají naši plnou důvěru.

Řešíme především předluženost a to jak na nemovitosti již zmíněnou nebankovní hypotékou, tak předluženost klientů bez nemovitého majetku tzv. oddlužením.

Neslibujeme nemožné, neumíme zázraky, ale přesto jsme již mnoha lidem, kteří k nám měli důvěru, pomohli v nelehké životní situaci. A pomůžeme i Vám.

Skončí Vám  problémy s dluhy – nabízíme oddlužení  

Insolvenční zákon č. 182/2006 Sb. přináší možné řešení pro občany, kteří se dostali do finančních potíží a nejsou schopni dlouhodobě splácet své závazky. Nejde o to, zda uhradíte 30 nebo 100% svých dluhů, ale především jak zastavíte jejich nárůst, úroky, exekuční náklady, pokuty a k tomu ještě upomínky.

Osobní bankrot a oddlužení je aktuální téma dnešní doby. Proto si lidé neustále kladou otázku, jaké důsledky pro ně bude osobní bankrot mít v dalším životě. Odpověď je jednoduchá. Pokud vyhlásíte osobní bankrot a tento bankrot vyřešíte oddlužením, zůstanete již za 5 let zcela bez dluhů a na nové startovní čáře. Jediným šrámem je, že zůstanete v seznamu dlužníků ještě 5 let od nabytí právní moci rozhodnutí o ukončení insolvenčního řízení.  

Není třeba se stydět za svou situaci, každý se může dostat do finančních potíží nemocí, ztrátou zaměstnání nebo jiným zaviněním. Důležité je, že existuje cesta, která je řešením. To určitě stojí za zamyšlení. My víme, jak se cítíte a také víme, jak vám pomoci.

Máte – li problémy s dluhy, pomůžeme Vám dostat se z této situace. Napište mi tel. kontakt a stručně o jaké finanční problémy se jedná. Jeden z našich finančních poradců Vás bude kontaktovat v co nejkratším možném termínu. Zpracuje Vám návrh na oddlužení a dovede Vás až k cíli, tj. k oddlužení a bude s Vámi v kontaktu i po jeho schválení.

Pište na  email

Jméno a příjmení chakrij
E-mail jiri.chochola@centrum.cz
www https://www.hypoteky-oddluzeni.cz/
Telefon  
Kraj Celá ČR